Info/kontakt

Udebliver avisen
Både midtuge- og weekendaviserne bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!
Kontaktoplysninger
E-mail adresser:
Salg: annonce@ugeposten.dk
Redaktion: redaktion@ugeposten.dk

Redaktion:
Jesper Gisli, redaktør
Mobil: 3067 2803
jesper@ugeposten.dk

Jens Berg Thomsen, journalist
Tlf: 4590 8284
jens@ugeposten.dk

Jeppe Helkov, journalist
Tlf: 3067 2856
jeppe@ugeposten.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv-hillerod@lokalavisen.dk
Administration:
Michael Larsen, Markedschef
Tlf: 4590 8182
Mobil: 5122 1001
michael.larsen@lokalavisen.dk

Annoncer (Print & Digital):
Frank Nielsen: Salgschef
Tlf: 4590 8236
Mobil 2463 8246
Frank.nielsen@lokalavisen.dk

Per Majgaard, mediekonsulent
Tlf: 4590 8292
Mobil: 2177 0578
pema@lokalavisen.dk

Pia Boe Andersen, mediekonsulent
Tlf: 4590 8096
Mobil: 3010 3265
Pia.b.andersen@lokalavisen.dk

Ansv. chefredaktør: Claus Krogh
Forretningsbetingelser
  Læs her 
Ugeposten Gribskov
Østergade 33
3200 Helsinge

Salg: 4590 8000
annonce@ugeposten.dk
Administration: 4590 8070

Kontortid:
Man - tors: kl. 9.00 - 15.00
Fredag: kl. 9.00 - 14.00
Deadlines
Ugeposten Gribskov: 

Redaktionelt stof:
torsdag kl. 16.00
Korrekturannoncer:
onsdag kl. 16.00
Alle andre annoncer:
torsdag kl. 15.00
 
Annoncering Læs her 

Forsiden netop nu