Info/kontakt

Udebliver avisen
Både midtuge- og weekendaviserne bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!
Kontaktoplysninger
E-mail adresser:
Salg: annonce@ugeposten.dk
Redaktion: redaktion@ugeposten.dk

Redaktion:
Jesper Gisli, redaktør
Mobil: 3067 2803
jesper.gisli@lokalavisen.dk

Jan F. Stephan, Pressefotograf
Mobil: 2946 9616

Niels Stefansen, Sportsmedarbejder
Mobil: 5076 4186

Jens Berg Thomsen, journalist
Tlf: 4590 8284
jens@hip.dk

Administration:
Michael Larsen, Markedschef
Tlf: 4590 8182
michael.larsen@lokalavisen.dk

Helle Marie Lynge, salgsassisent
Tlf: 4590 8093
heml@lokalavisen.dk

Annoncer:
Frank Nielsen: Salgschef
Mobil 2463 8246
Frank.nielsen@lokalavisen.dk

Per Majgaard, chefkonsulent
Mobil: 2177 0578
pema@lokalavisen.dk

Pia Boe Andersen, mediekonsulent
Mobil: 3010 3265
Pia.b.andersen@lokalavisen.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv@lokalavisen.dk
Ansv. chefredaktør: Claus Krogh
Ugeposten Gribskov
Østergade 33
3200 Helsinge

Salg: 4876 0940
Administration: 4876 0940
Fax: 4870 4695

Kontortid:
Mandag, onsdag og torsdag:
kl. 10.00 - 15.00
Tirsdag:
kl. 11.00 - 15.00
Fredag:
kl. 10.00 - 14.00
Lørdag: lukket
Deadlines
Ugeposten Gribskov: 

Redaktionelt stof:
torsdag kl. 16.00
Korrekturannoncer:
onsdag kl. 16.00
Alle andre annoncer:
torsdag kl. 15.00
Prisliste
Annonce
Annonce
Forsiden netop nu
ANNONCER
Se flere