KONTAKTOPLYSNINGER

Ugeposten Gribskov
Østergade 33
3200 Helsinge

Salg: 4590 8000
annonce@ugeposten.dk
Administration: 4590 8070

Kontortid:
Man - tors: kl. 9.00 - 15.00
Fredag: kl. 9.00 - 14.00

 

UDEBLIVER AVISEN

Både midtuge- og weekendaviserne bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!

 

 

KONTAKTOPLYSNINGER

E-mail adresser:
Salg: annonce@ugeposten.dk
Redaktion: redaktion@ugeposten.dk

Redaktion:
Jesper Gisli, redaktør
Mobil: 3067 2803
jesper@ugeposten.dk 

Jens Berg Thomsen, journalist
Tlf: 4590 8284
jens@ugeposten.dk

Jeppe Helkov, journalist
Tlf: 3067 2856
jeppe@ugeposten.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv-hillerod@lokalavisen.dk
Annoncer (Print & Digital):
Frank Nielsen: Salgschef
Tlf: 4590 8236
Mobil 2463 8246
Frank.nielsen@lokalavisen.dk

Per Majgaard, mediekonsulent
Tlf: 4590 8292
Mobil: 2177 0578
pema@lokalavisen.dk

Pia Boe Andersen, mediekonsulent
Tlf: 4590 8096
Mobil: 3010 3265
Pia.b.andersen@lokalavisen.dk

Ansv chefredaktør: Claus Krogh

FORRETNINGSBETINGELSER Læs her

 

DEADLINES

 

Ugeposten Gribskov: 

Redaktionelt stof:
torsdag kl. 16.00
Korrekturannoncer:
onsdag kl. 16.00
Alle andre annoncer:
torsdag kl. 15.00

 
 

ANNONCERING læs her

 

Ugeposten Gribskov nyhedsbrev

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og få nyheder hver dag fra Ugeposten Gribskov
SENESTE TV